PROMO MIX – DOWNLOAD

Na każdym dobrym portalu muzycznym powinien znajdować się dział w którym można znaleźć SETY w formie PROMO MIXÓW. Takich mixów w sieci jest pełno bo każdy początkujący DJ chce się pokazać z jak najlepszej strony i wydaje tym samym mixy które służą promocji jego marki jako DJ. Są to zarówno promo klubowe mixy jak i też mixy z innych gatunków.

Użytkownicy również chętnie pobierają takie “wytwory muzyczne” gdyż idealnie nadają się do słuchania w aucie bo nie trzeba ich przewijać. Co zrobić aby znaleźć fajnego promo mixa?

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę PROMO MIX i szukać. Zwracać należy dużo uwagę na przejścia w takim mixie gdyż nie chcemy chyba słuchać mixu w którym co chwile przy zmianie utwory słychać kobyłki czy jak to lepiej opisać “nic się nie klei”.


Publikacja, czytanego aktualnie wpisu PROMO MIX – DOWNLOAD zostala umieszczona w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Jak znaleść PROMO MIX – DOWNLOAD: PROMO MIX – DOWNLOAD Bez kategorii, PROMO MIX – DOWNLOAD
Szukasz naszej strony MP3 download na sieci? Spróbuj, MP3 download, pliki muzyczne, muzyka, mp3 bez rejestracji, darmowe mp3 download

Możliwość komentowania jest wyłączona.